Catering wegetariański - Dieta pudełkowa bez mięsa

Pudełkowa dieta bezmięsna — catering wegetariański z rybami

Dieta wegetariańska z rybami to bezmięsne menu przygotowane z myślą o osobach ze zdrowymi skłonnościami żywieniowych. Oparta jest na roślinach strączkowych, warzywach, produktach pełnoziarnistych, nabiale i rybach. Odpowiedni ich dobór w pełni zastępuje składniki odżywcze znajdujące się w mięsie. Nie mniej ważne jest, by jadłospis wegetariański przygotowany był przez wyspecjalizowanego dietetyka. Należy bowiem pamiętać, by dieta wege w pełni odpowiadała potrzebom organizmu.

Dieta wegetariańska z rybami dostępna w Green-Box dostarcza zapotrzebowanie energetyczne w ilościach: 1000, 1200, 1500, 1800 i 2000 kcal.

Wegetariański jadłospis przygotowany przez Green-Box zawiera wszystkie niezbędna organizmowi składniki odżywcze. Nie jest tajemnicą, że wegetarianie narażeni są na niedobór żelaza, białka, niektórych witamin, cynku i wapnia. W naszej wegetariańskiej diecie pudełkowej dostarczane są one w postaci odpowiednio dobranego menu. Bogactwo owoców i warzyw wypełnia niedobory witamin i składników mineralnych. Nabiał odpowiada za optymalną ilość wapnia. Ryby i naturalne oliwy dostarczają kwasów tłuszczowych omega 3 mających dobry wpływ na funkcjonowanie organizmu.

Catering wegetariański - dieta pudełkowa od Green-Box

Wegetariańska dieta pudełkowa z rybami - zobacz w jakich miastach nas znajdziesz

Catering wegetariański w formie pudełkowej diety bezmięsnej z rybami od Green-Box dostępny jest w następujących miastach: Warszawa, Łódź, Gdańsk, Gdynia, Wrocław, Poznań, Szczecin, Katowice, Toruń, Kraków. Zobacz, czy dowozimy ją także do Twojej miejscowości. Szczegóły ustalisz korzystając z mapy.

Zdrowa, bezmięsna dieta pudełkowa

Udowodnione jest, że dieta wegetariańska ma pozytywny wpływ na zdrowie. Obniża stężenie cholesterolu i ciśnienie krwi. Co za ty idzie, zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób serca. Zapobiega cukrzycy i chorobom nowotworowym. Dieta dla wegetarian zawiera duże ilości błonnika, który dobrze wpływa na właściwą pracę jelit. To także doskonały sposób na walkę z otyłością. Dieta bezmięsna w dłuższym zastosowaniu przyczyni się do utraty wagi bez efektów ubocznych dla organizmu. Najważniejszy jest jednak odpowiednio dobrany zestaw posiłków. Ten rodzaj diety nie powinien wyniszczać naszego ciała. Spożywanie ryb, owoców i warzyw nie musi się też kojarzyć z głodem. Catering wegetariański od Green-Box to w pełni zoptymalizowane menu. Układane pod stałą kontrolą dietetyka w pełni pokrywa zapotrzebowanie na energię i niezbędne dla zdrowia składniki odżywcze. Pudełkowa dieta wegetariańska dostarczana jest wprost pod Twoje drzwi. Jest gotowa do spożycia. Niektóre dania wymagać mogą jedynie podgrzania.

pudekowa dieta wegetariańska - catering dietetyczny Green-Box