Zdrowa dieta odchudzająca w cateringu pudełkowym

Pudełkowa dieta na schudnięcie

Zdrowa dieta odchudzająca to często poszukiwany przez Klientów Green-Box jadłospis. Trudno się dziwić. Nie każdy ma bowiem czas na studiowanie podręczników zdrowego żywienia w poszukiwaniu przepisów diety na odchudzanie. Nie każdy ma także czas na przygotowywanie takich dań. Zwłaszcza że dieta tworzona, żeby schudnąć 10, 15, czy też 30 kg wymaga kilku posiłków dziennie. Problem zdrowej diety odchudzającej może rozwiązać wyspecjalizowany catering. Potrawy przygotowywane pod czujnym okiem dietetyka pomogą w utracie wagi. Różnorodność w menu sprawi, że dieta na schudnięcie nie znudzi się po kilku dniach. Bo nawet najlepsza dieta odchudzająca przygotowywana w domu jest powtarzalna. Nie zawsze też jest smaczna. Często zdarza się, że zapał do odchudzania słabnie wraz z upływem czasu. Stąd nasza propozycja bogata w różnorodne menu.

Zdrowa dieta odchudzająca to 5 posiłków dziennie o łącznej wartości 1000, 1200, 1400, 1600, 1800, 2000 i 2200 kalorii. Dopasowana do potrzeb sprawi, że nie będziesz przy tym głodować. Przy regularnym spożywaniu posiłków nie grozi też efekt jojo. Najlepsza dieta odchudzająca to jadłospis zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dostępna w zróżnicowanych wartościach odżywczych jest odpowiednia dla osób o różnym zapotrzebowaniu na energię. Zbilansowana, zdrowa dieta dostarcza wszelkich niezbędnych organizmowi składników pokarmowych. Wspiera odchudzanie nie powodując uszczerbku na zdrowiu.

Zdrowa dieta pudełkowa - catering odchudzający od Green-Box

Dieta na odchudzanie - gdzie wozimy?

Zdrowa dieta pudełkowa jako catering odchudzający od Green-Box dostępny jest w następujących miastach: Warszawa, Łódź, Gdańsk, Gdynia, Wrocław, Poznań, Szczecin, Katowice, Toruń, Kraków, Olsztyn. Zobacz, czy dowozimy ją także do Twojej miejscowości. Szczegóły ustalisz korzystając z mapy. Jeśli nie możesz odnaleźć swojego miasta na mapie dostaw – skontaktuj się z nami!

Zdrowa dieta odchudzająca od Green-Box

Co zawiera zdrowa dieta odchudzająca od Green-Box? To przede wszystkim 5 zbilansowanych posiłków dziennie. W ich skład wchodzą:

  • warzywa i owoce, także sezonowe;
  • kasze i produkty pełnoziarniste zawierające węglowodany złożone;
  • produkty mleczne i jaja;
  • mięso i ryby;
  • nasiona roślin strączkowych;
  • gatunkowe oleje roślinne.

Podczas korzystania ze zdrowej diety odchudzającej ważne jest powstrzymanie się od produktów przetworzonych. Należą do nich słodycze, którym często trudno jest się oprzeć. Napoje gazowane, zwłaszcza słodzone, warto zastąpić wodą mineralną. Należy także unikać wszelkich szybkich dań typu fast food, czy chińskie zupki. Zdrowa dieta odchudzająca od Green-Box zawiera sprawdzone przepisy, które pomogą zrzucić niechciane kilogramy. Posiłki należy spożywać regularnie. Ważne jest przy tym, by nie dopuszczać do głodówki. Organizm będzie chciał nadrobić niedożywienie i zmagazynować pokarm na później. Prowadzić to będzie do nadmiernego objadania się.

Najlepsza dieta odchudzająca - catering pudełkowy Green-Box