O NAS

Smacznie, zdrowo, do syta!

GREEN BOX CATERING

Tworzymy rodzinną firmę z dobrymi tradycjami żywieniowymi oraz pasją do zdrowego jedzenia i gotowania. Łączymy tradycje z wiedzą o prawidłowym żywieniu i nowoczesnymi rozwiązaniami dietetycznymi. Najważniejszy jesteście dla nas Wy, drodzy Klienci. Dbamy o to byście jedli ze smakiem i do syta. Dbamy również o to, byście mogli realizować swoje cele: sportowe, zawodowe i dietetyczne. Nasz dietetyk trzyma pieczę nad menu, by było zdrowe i bogate we wszystkie niezbędne składniki. Nasi kucharze sprawiają, że jedzenie jest smaczne i przygotowane z najlepszych składników. Działamy w duchu zasady zero waste i optymalizujemy system dostaw dbając o środowisko. Pracujemy, by zaoszczędzić Wasz czas i dawać radość ze zdrowej diety dla każdego.

Dlaczego my?

Gotujemy Zdrowo i Smacznie

Nasza kuchnia powstała na bazie rodzinnych przepisów i tradycji. Dbamy o to, aby dania przygotowywane w naszej kuchni były zdrowe i smaczne. Przygotowujemy je z najlepszych i świeżych produktów. W procesie tworzenia menu uczestniczy dietetyk. Dba o to, żeby posiłki były smaczne i odpowiednio zbilansowane, by zawierały wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Podczas przygotowywania posiłków zachowujemy najwyższe standardy czystości, dlatego możecie cieszyć się zdrowym i smacznym jedzeniem każdego dnia.

Jesteśmy Firmą Rodzinną

Jesteśmy firmą rodzinną, gdzie gotowanie zrodziło się z pasji i miłości do jedzenia. Nasze tradycje połączyliśmy z nowoczesnością, aby Dać Wam posiłki smaczne, pełnowartościowe i zgodne z Waszymi planami. Dzięki naszej miłości do ludzi zbudowaliśmy wspaniałą społeczność wdzięcznych osób, dlatego każdego dnia dostarczamy im to, co najlepsze. Pomagamy Wam zaoszczędzić czas, oferując smaczne i jakościowe posiłki w Warszawie i okolicy. Napisz do nas i dowiedz się więcej.

Dbamy o Środowisko

Dbamy nie tylko o dobre jedzenie, ale też o naszą planetę. Wszystkie procesy są przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie produkujemy jedzenia na zapas, dzięki czemu zawsze dostarczamy świeże dania i nie marnujemy jedzenia. Do pakowania naszych posiłków używamy pojemników powstających w procesie recyklingu, by nie przyczyniać się do większej produkcji plastiku. Korzystamy z firmy logistycznej po to, by zmniejszyć ilość przejechanych kilometrów, zmniejszyć ślad węglowy, a także utrzymać ceny dla Was na tym samym poziomie.

Jesteśmy Otwarci na Twoje Potrzeby

Od lat wkładamy w naszą prace serce, budujemy zaufanie i dostarczamy Wam najlepsze posiłki. Cieszymy się, że mamy tak liczną rzeszę wdzięcznych i związanych z nami osób, które cenią nasze dania. Ważne jest dla nas, byście byli zdrowi, zadowoleni i najedzeni do syta. Słuchamy i jesteśmy otwarci na Wasze potrzeby, zawsze możecie do nas zadzwonić, napisać i podzielić się swoimi uwagami.

Dostawa w Warszawie i Okolicach

Dostarczamy nasze posiłki na terenie całej Warszawy i jej okolicach. Korzystamy z firmy logistycznej, dzięki temu możemy zapewnić dostawę na czas. To rozwiązanie pozwala nam się skupić na naszej pracy i przygotowywać dla Was smaczne i zdrowe posiłki, ale także utrzymać stałą cenę dostawy. Jeśli nasz obszar dostaw nie obejmuje Twojego miejsca zamieszkania, poinformuj nas o tym. Zobaczymy co da się zrobić.

Każdy pierwszy dzień próbny ze zniżką 30 %!

Szczegóły znajdziesz w regulaminie