Nie tylko polska, tradycyjna dieta domowa - catering pudełkowy jak u mamy

Tradycyjna, domowa dieta pudełkowa

Pudełkowa, tradycyjna dieta domowa jest wygodnym rozwiązaniem dla osób ceniących polskie smaki. Zwłaszcza te przygotowywane w domowym zaciszu u mamy. Nic bowiem nie może się równać posiłkom przyrządzanym właśnie przez nią. Tradycyjne menu może ustępować jedynie obiadom u babci. Domowa, polska dieta pudełkowa zawiera przepisy, które wykorzystywano w domu. Nie liczymy się tutaj z konkretnym zapotrzebowaniem na węglowodany, czy białka. Ważny jest znakomity smak. Jadłospis zawiera także przepisy rodem z innych krajów. Łączy je jedno. Są przyrządzone w domowy sposób. To typowa dieta pudełkowa jak u mamy i babci. Dostarczana przez nas wprost pod drzwi.

Domowa, tradycyjna dieta dostarczana jest formie pudełkowego cateringu dietetycznego. Menu składa się z 3 lub 5 posiłków przygotowanych przez naszych niezawodnych dietetyków. Polska, tradycyjna i domowa dieta pudełkowa dostępna jest w różnych wersjach kalorycznych: 1000odchudzająca, 1200, 1500, 1800, 2000, 2200 i 2500 kcal. Zadowoli najbardziej wymagające podniebienia. Przyrządzana ze świeżych produktów smakuje dokładnie tak, jak pamiętamy to z dzieciństwa. Podstawą posiłków są sprawdzone dania. Gości tu kotlet schabowy z ziemniakami, ale też i spaghetti. Wszystko zrobione jak u babci i mamy w domowej diecie.

Tradycyjna dieta polska - dietetyczny catering pudełkowy - Green-Box

Tradycyjna dieta pudełkowa dostępna jako catering dietetyczny z dostawą pod drzwi dostępna jest w miastach: Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Poznań, Kraków, Rzeszów, Szczecin, Konin, Katowice i Śląsk. Sprawdź na mapie dowozów, czy dowozimy ją także u Ciebie w mieście. Jeśli masz wątpliwości – skontaktuj się z nami!

Tradycyjna, polska dieta pudełkowa - jak u mamy

Polska dieta domowa przygotowana jest z myślą o wszystkich, którzy nie mają czasu gotować. Docenią ją także osoby, które gotować nie lubią. Cenią jednak tradycyjną, domową dietę. Przygotowane dania nawiązują do kuchni z domu rodzinnego. Urozmaiceniem są z pewnością tradycyjne potrawy z całego świata. Wszystko urozmaicone pysznymi surówkami i dodatkami. W menu znajdują się mięsa, wędliny i sery. Nie może też braknąć owoców i warzyw. Desery stanowią domowe wypieki, których nie powstydziłaby się żadna babcia. Dieta domowa to typowy catering pudełkowy, w którym smak z dzieciństwa jest najważniejszy.

Menu jest zbilansowane. Choć w jadłospisie nie liczymy dokładnych wartości odżywczych, Twój organizm na domowej diecie pozostanie w doskonałej kondycji. Co najważniejsze — z domową dietą tradycyjna na pewno nie będziesz głodować. Wypróbuj zatem tradycyjną, domową dietę i poczuj się znów jak u mamy!

Nie tylko polska dieta jak u mamy - pudełkowy catering dietetyczny - Green_Box