Strona główna » Blog » Dieta odchudzająca w cateringu pudełkowym

Dieta odchudzająca w cateringu pudełkowym

  • by

Dieta odchudzająca w cateringu pudełkowym

Panuje powszechne przekonanie, że dieta odchudzająca w cateringu pudełkowym nie działa. Od razu Wam powiemy, że to nieprawda! Wszystko bowiem zależy od stawianych wymagań, i dobrze przygotowanego jadłospisu. Wiele zależy też od jakości samego cateringu. Właściwe menu i dobrze dopasowana pudełkowa dieta odchudzająca zadziała. Istotna przy tym pozostaje aktywność fizyczna i składniki dań. Z tym pierwszym musisz się zmierzyć samodzielnie. To drugie bierzemy na siebie!

Menu w diecie odchudzającej

Przede wszystkim należy pamiętać, że podczas odchudzania trzeba jeść. Menu w diecie odchudzającej ma dostarczyć organizmowi niezbędnej energii oraz makroelementów niezbędnych do przemiany materii. Bez tego głodówka skończy się powrotem do poprzedniej wagi. Organizm będzie starać się nadrobić braki poprzez zwiększone uczucie głodu. A to kończy się niekontrolowanym jedzeniem. Stąd istotne jest co jesz! Menu w diecie odchudzającej powinno być urozmaicone i smaczne, zaś jadłospis zróżnicowany. Nikt nie wytrzyma bowiem monotonnych posiłków opartych na podobnych produktach. Istotna jest też ilość kalorii jaką powinny zawierać posiłki. Powinno dopasować się ją do oczekiwanych efektów i aktywności fizycznej. Bo o niej zapominać nie można. Najlepsza odchudzająca dieta pudełkowa pomoże schudnąć. Warto jednak zaznać nieco ruchu na spacerze lub siłowni.

Potrawy z diety odchudzającej w cateringu pudełkowym Green-box
Green-Box - jadłospis z menu dla diety odchudzającej

Dieta odchudzająca w cateringu pudełkowym – najlepsze menu

Bogate menu i urozmaicony jadłospis to wielki atut odchudzającej diety z cateringu pudełkowego Green-Box. Czuwa nad nim bezpośrednio zawodowy dietetyk. Na co dzień dba nie tylko o jakość, ale też odpowiednie dopasowanie potraw do odchudzającej diety z naszego cateringu. Co ważne dla diety na schudnięcie, potrawy w menu mają określoną kaloryczność. Pozwala dopasować to wartość energetyczna posiłków do zapotrzebowania zamawiającego. Z taką dietą oszczędzasz mnóstwo czasu. Dania są gotowe do podania. Niektóre wymagają wcześniejszego podgrzania. Przygotowano z najlepszej jakości produktów. Dbamy, by wszelkie składniki były zawsze świeże i zdrowe. Pudełkowa dieta odchudzająca z cateringu Green-Box przyniesie najlepszą  skuteczność, jeśli zastosujesz się do poniższych zasad.

Green_box - catering pudełkowy - potrawa z jadłospisu z menu diety odchudzającej

5 zasad zdrowego odchudzania z cateringiem pudełkowym Green-Box

5 zasad zdrowego odchudzania z Green-Box pomoże Ci przyspieszyć efekty i skuteczność naszej diety odchudzającej. Są łatwe w realizacji, wymagają jedynie zmiany nawyków. Zarówno żywieniowych, jak i tych związanych z codziennym funkcjonowaniem.

Green=Box - dieta odchudzająca, ruch i brak stresu

Nie podjadaj

Przede wszystkim jedz zdrowo – to nie żart! Wybierz dietę odchudzającą dopasowaną do Twojego stylu życia i aktywności. Dobierz właściwą kaloryczność. Zbyt niska wywoła głód. Spowoduje to mimowolne sięgnięcie po cokolwiek do jedzenia. Z dobrze dopasowaną pudełkową dietą odchudzającą nie jest to możliwe. Miej jednak w pogotowiu jabłko. Świetnie zaspokoi głód i dostarczy Ci mnóstwo witamin.

Zacznij się ruszać!

To nie złośliwość. Nie od dziś wiadomo, że ruch na świeżym powietrzu jest zdrowszy niż siedzenie w pracy i domu. Jesienią i zimą warto korzystać ze spacerów. Gdy jest cieplej można skorzystać z roweru. W połączeniu z pudełkową dietą na odchudzanie zwiększy to jej skuteczność. Ruch usprawnia proces przemiany materii. Nie trzeba się forsować, jednak jest on konieczny dla ogólnego zdrowia ciała.

Unikaj stresu

Nie od dziś wiadomo, że organizm w stresie reaguje dziwnymi potrzebami. Najczęściej domaga się wtedy magnezu i cukru. Czekolada na stres jest ponoć najlepsza. Jednak życie w stresie szybko odbija się na zdrowiu i wadze. Spacer i dobra dieta odchudzająca jest wystarczającym powodem, by uspokoić coraz szczuplejsze ciało.

Staraj się spać w określonych godzinach

Przyzwyczajając organizm do innego cyklu żywieniowego warto zadbać o stałe godziny odpoczynku. Najlepsze ku temu są w nocy. Dobry sen łagodzi też poziom stresu. Smaczna dieta odchudzająca, spacery i dobry sen szybko sprawią, że poczujesz się zdrowiej!

Pij odpowiednią ilość wody

Może być też herbata i soki. Unikaj za wszelką cenę słodkich i gazowanych napojów smakowych. Woda mineralna uzupełni niedobory składników w organizmie. Dieta odchudzająca od Green-Box zawiera soki przygotowane na potrzeby menu. Ich ilość nie pokrywa jednak dziennego zapotrzebowania człowieka na wodę. To wynosi bowiem około 2,5l. Jest ona niezbędna dla organizmu do funkcjonowania oraz procesu przemiany materii.

Green-Box - catering pudełkowy - szkalka wody do diety odchudzającej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *